Kursy

Kurs ksiegowości - droga do samodzielnej księgowej

Kurs księgowościŚcieżka zawodowa księgowego jest dosyć długa i intensywna. Nie zniechęca to jednak osób, które wiążą swoją karierę właśnie z tą profesją.

Więcej…

11 Votes
 

Kursy pedagogiczne dla instruktorów praktycznej nauki zawodu

Kursy pedagogiczne

Osoby, które planują prowadzić praktyczną naukę zawodu, muszą posiadać do tego celu odpowiednie przygotowanie. W tym celu konieczne jest uczestnictwo w kursach pedagogicznych, które przekazują niezbędną wiedzę. Czego uczą tego rodzaju kursy i gdzie można z nich skorzystać?

Więcej…

10 Votes
   

Kursy językowe online - e-learning

Kursy językowe online

Kursy i szkolenia językowe online e-learning

O tym, że warto uczyć się języków obcych nie trzeba nikogo przekonywać. W tym celu najlepiej wyjechać do danego kraju, jednak nie każdy ma taką możliwość. Na szczęście można uczyć się także we własnym domu, siedząc wygodnie przed komputerem.

Jest to możliwe dzięki szkoleniom online, które odbywają się za pomocą specjalnych platform e-learningowych. Szkolenia e-learning to alternatywa dla tradycyjnych szkoleń, które odbywają się w salach wykładowych przy obecności trenera i kursantów.

Więcej…

11 Votes
 

Kursy przygotowujące do egzaminu

Kursy przygotowujące do egzaminu

Szóstoklasistów, uczniów trzeciej klasy gimnazjum oraz trzeciej liceum czekają jak zwykle egzaminy, które zaważą o edukacyjnej przyszłości ucznia, a w rezultacie mogą odbić się na całym życiu.

Przygotowanie się do powyższych wyzwań nie jest prostym zadaniem i tylko uczniowie z najwyższymi wynikami dostaną się do najlepszego gimnazjum, liceum czy na wymarzony kierunek studiów.

Więcej…

10 Votes
   

Wyjazdowe kursy językowe

Wyjazdowe kursy językowe

Wyjazdowe kursy językowe są coraz popularniejszą formą nauki języków obcych. To doskonała alternatywa - lub dodatek - do tradycyjnych korepetycji.

To również możliwość przeżycia niezapomnianej przygody i nawiązania wielu przydatnych znajomości. W ostatnich latach biura turystyczne uruchomiły wiele ciekawych propozycji związanych z zagranicznymi kursami i to w bardzo interesujących regionach Europy.

Więcej…

11 Votes
 

Kurs spadochronowy - wszystko co musisz wiedzieć

Skoki spadochronowePopularność sportów ekstremalnych jest z każdym rokiem coraz większa. Może to odwaga ludzi się zwiększa, może potrzebujemy coraz więcej bodźców, by dobrze się bawić, ale faktem jest, że o wiele częściej szukamy przyjemności w nagłym skoku adrenaliny i niecodziennych sportach.

Więcej…

10 Votes
   

Czy warto zrobić kurs na wózki widłowe?

Kurs na wózki widłoweDzisiejszy rynek pracy jest bardzo dynamiczny, pracownik musi dostosować się do tego, co dzieje się w jego otoczeniu. Nawet jeśli ktoś posiada zatrudnienie w chwili obecnej, nie może być pewny jego stabilności.

Więcej…

17 Votes
 

"How to learn Polish" - język polski trudnym językiem dla obcokrajowca

Język polski trudnym językiem dla obcokrajowcaNie ulega wątpliwości, że nauka języka polskiego zazwyczaj sprawia obcokrajowcom niemały kłopot. I nie chodzi nawet o to, że opanowanie samej wymowy bywa problematyczne, ale przede wszystkim o fakt, że oprócz mnóstwa reguł, o których trzeba zawsze pamiętać, w polszczyźnie jest też spora liczba wyjątków (złośliwi mówią nawet, że jest ich więcej niż zasad).

Więcej…

13 Votes