Spotkanie biznesowe w centrum Poznania

Spotkanie biznesoweNie od dziś wiadomo, że wybór odpowiedniego miejsca, w którym przebiegają negocjacje, w którym miejsce mają istotne dla rozwoju naszej firmy spotkania biznesowe, ma ogromne znaczenie dla powodzenia naszych działań i ocieplenie lub pogorszenie stosunków biznesowych. Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca na takie działania w centrum Poznania, mamy coś dla Ciebie!

Budowanie relacji z kontrahentami lub wspólnikami nie może odbywać się w biegu, bez uprzedniego przygotowania gruntu. Dlatego kluczowym jest dla powodzenia wszelakich działań biznesowych jest zapewnienie sobie i kontrahentowi godziwych warunków, które będą sprzyjać właściwemu torowi rozmów.

Pełne hałasu i gwaru małe knajpki, kawiarenki czy restauracyjki nie będą dobrym pomysłem na lokalizację spotkań biznesowych. Głośna muzyka, tłok, gwar życia codziennego i rozmów osób przy sąsiednich stolikach może skutecznie zaburzać harmonię i kluczowe dla rozwoju firmy rozmowy. Kontrahenci mogą czuć się nieco skrępowani, odczuwać brak komfortu, kiedy treść przeprowadzanych rozmów może zostać mimochodem usłyszana przez osoby trzecie. Dlatego wszelkiego rodzaju spotkania i konferencje w centrum Poznania warto organizować w miejscach, które udostępniają swoją przestrzeń dla spotkać wymagających odpowiednich warunków.

Jednym z takich miejsc na mapie Poznania jest Hotel Andersia http://www.andersiahotel.pl - a w nim sala konferencyjna. W Poznaniu - dynamicznej metropolii zachodniej Polski, biznes jest jednym z ogniw tętniącego życiem miasta. Luksusowe konferencje w centrum Poznania są jedną z wizytówek tego miejsca. Ważne wydarzenia ogólnokrajowe i międzynarodowe częstokroć właśnie odbywają się w tym miejscu.

Doskonały catering, eleganckie i bogate wyposażenie sal oraz elastyczność miejsca pozwala na organizację każdego spotkania biznesowego. Hotel Andersia dysponuje 9 salami konferencyjnymi o modułowej konstrukcji, która pozwala na jak najlepsze dopasowanie przestrzeni do charakteru spotkania - możliwe jest przyjęcie jednocześnie niemal 500 osób w tak skonstruowanej przestrzeni. Możliwa organizacja zarówno kameralnych spotkań biznesowych, ogromnych konferencji na najwyższym poziomie czy szkoleń, narad, warsztatów sprawia, że miejsce to spełnia kryteria i oczekiwania współczesnego biznesu w zakresie organizacji konferencji w centrum Poznania. Jeśli szukasz miejsca, w którym promocja Twojego biznesu wypadnie jak najlepiej - postaw na Poznań. Sala konferencyjna w hotelu Andersia wyposażona jest w system zaciemniania, klimatyzację, nowoczesny sprzęt audiowizualny, doskonałe oświetlenie dające wiele możliwości.