Wybierz szkolenie z serwisem www.szkolenia24h.pl

Szkolenie z serwisem szkolenia24hW naszym kraju nie łatwo zdobyć dobrze płatną pracę, w dodatku zgodną z uzyskanym wykształceniem. Wysokie bezrobocie sprawia, że na każdy etat jest wielu chętnych konkurentów, a niektóre wymagają dodatkowo znajomości. Nie ma co się jednak załamywać, tylko cierpliwie walczyć o swoje, np. poprzez podnoszenie umiejętności.

Serwis www.szkolenia24h.pl prezentuje 5 ciekawych szkoleń interpersonalnych, które mogą przydać się każdemu, zarówno osobie poszukującej pracy, jak i tej, która chciałaby ją zmienić na lepszą.

1. Szkolenie "Zarządzanie stresem, jak skutecznie pokonać stres?"

Szkolenie z pewnością przyda się każdemu, nie tylko osobom bezskutecznie poszukującym pracy. Stres towarzyszy nam bowiem nieustannie i nie da się go uniknąć, można jednak nad nim zapanować. Program szkolenia różni się w zależności od oferty firmy szkoleniowej, ale najczęściej sprowadza się do poznania istoty stresy, jego źródeł w naszym życiu i przede wszystkim metod i technik walczenia z nim. Szkolenie z pewnością zaprocentuje większym opanowaniem w codziennych sytuacjach - w szkole, pracy, domu czy nawet podczas postoju w korku ulicznym.

2. Szkolenie "Trening asertywności"

Asertywność jest terminem, który określa umiejętność wyrażania kulturalnie i stanowczo własnego zdania i emocji. Każdy przynajmniej raz znalazł się w sytuacji, w której musiał skłamać lub wymigać się od zrobienia czegoś, ponieważ nie miał odwagi odmówić i powiedzieć, co naprawdę myśli. Dzięki szkoleniu "Trening asertywności" to się zmieni - będziemy mieli okazję przećwiczyć różne zachowania, adekwatne do danej sytuacji i przezwyciężyć bariery w kontaktach z innymi ludźmi. Jeśli skutecznie wykorzystamy rady trenera, powinniśmy czuć się zdecydowanie pewniej - zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

3. "Dress code"

Pojęcie "dress code" funkcjonuje w polskim biznesie stosunkowo od niedawna, choć zasady dobierania stroju do danej okoliczności to żadna nowość. Jak ważne może być pierwsze wrażenie podczas rozmowy kwalifikacyjnej nie trzeba nikogo przekonywać, a duży wpływ ma na niego przecież właściwy ubiór. Warto więc dać się poznać jak elegancka osoba, zwłaszcza, jeśli we firmie gdzie staramy się o pracę obowiązuje dress code.

Szkolenie "Dress code" dostarcza uczestnikom szerokiej wiedzy na temat:

 • Funkcji ubioru.
 • Budowania swojej pozycji wiarygodności poprzez ubiór.
 • Najważniejszych zasad łączenia wzorów i deseni.
 • Pojęć Business dress, business casual, casual.
 • Typów sylwetek i odpowiedniego fasonu ubrania.
 • Biżuterii a zasad dress code i elegancji.
 • Obuwia i dodatków w pracy.
 • Fryzury i makijażu w biurze.
 • Najczęstszych błędów w doborze ubioru i noszenia ubrań.

4. Zarządzanie sobą w czasie i organizacja pracy

Adresatem szkolenia są zarówno pracownicy stanowisk związanych z planowaniem, terminowymi zadaniami, projektowaniem zadań, jak i wszystkie osoby, które mają trudności z dotrzymywaniem terminów, samodzielnym wytyczaniem i realizacją zadań. Uczestnicy szkolenia nauczą się, jak być samodzielnym i wydajnym, jak pokonywać wyzwania. Program szkolenia obejmuje takie zagadnienia jak:

 • Pożeracze czasu - czym są, jak je wykrywać i eliminować.
 • Odkładanie zadań - czym skutkuje i dlaczego męczy.
 • Planowanie - jak skutecznie planować krótko i długoterminowo.
 • Komunikacja jako technika gospodarowania czasem.
 • Asertywność jako technika zarządzania sobą w czasie.

5. Sztuka autoprezentacji i wystąpień publicznych

Szkolenie skierowane jest do osób, które chciałyby poznać tajniki skutecznej autoprezentacji i udanych wystąpień publicznych. W programie szkolenia znajdują się zagadnienia dotyczące zarówno merytorycznych aspektów prezentacji, jak i technicznych (prezentacja w Power Point, Flipchart, Rzutnik multimedialny).

Korzyści z uczestnictwa w szkoleniu "Sztuka autoprezentacji i wystąpień publicznych":

 • Mówienie w sposób przyciągający uwagę i robienie dobrego wrażenia na odbiorcach.
 • Skuteczne argumentowanie i przekonywanie innych do własnego zdania.
 • Umiejętność dopasowania przebiegu swojego wystąpienia do potrzeb audytorium.
 • Poznanie metod radzenia sobie z tremą i przekierowania jej w motywację.

Wiele szkoleń związanych z asertywnością znajdą Państwo tutaj.

12 Votes

Komentarze

Jarosław
W szczególności to zarządzenie stresem może być dzisiaj pomocne. Dużo osób w tej chwili wypada źle na rozmowach z tego tylko względu...
http://corelszkolenia.pl


Trening interpersonalnyPodczas treningu uczestnicy spotykają się twarzą w twarz, oddziaływ


Motywujące szkolenia dla pracowników Motywowanie pracowników leży w gestii managerów, kierow


Webinary Ilość organizowanych webinarów przez firmy polskie nieustannie rośnie. Ich wiedza na temat tego


Szkolenie zamknięte Szkolenia zamknięte pozwalają na cięcie kosztów, a jednocześnie zapewniaj