Studia

Jak wyglądają studia przez internet? Dla kogo studiowanie online?

Studiowanie przed internetStudia przez internet wydają się jednym z nowoczesnych sposobów kreowania własnego rozwoju oraz edukacji - ich specyfika wiąże się z wieloma korzyściami, jednak posiada również swoje słabsze strony. W poniższym tekście przedstawiona zostanie ogólna charakterystyka podobnego przedsięwzięcia.

Więcej…

1 Vote
 

Odnawialne źródła energii jako przyszłościowy kierunek studiów

Odnawialne źródła energiiGdy zastanawiamy się nad tym, jaki kierunek przyszłych studiów wybrać mamy świadomość tego, że choć powinien być on zgodny z naszymi zainteresowaniami, nie zaszkodzi również, jeśli pozwoli na zapewnienie nam możliwości znalezienia dobrej pracy. Obecnie istnieje spora grupa kierunków, które można określić mianem ciekawych i perspektywicznych. Jednym z nich jest bez wątpienia ten, który pozwala na rozwijanie naszej wiedzy na temat odnawialnych źródeł energii.

Więcej…

1 Vote
   

Gdzie znaleźć najłatwiej pracę studentowi?

Praca dla studentaZastanawiasz się, gdzie szukać pracy dla studenta? Rozejrzyj się uważnie, bo można jej szukać niemal wszędzie. Pracodawcy raczej chętnie przyjmą młodych ludzi, którym w pierwszej kolejności zależy na zdobyciu doświadczenia.

A w związku z tym - co nie jest oczywiście bez znaczenia - ich oczekiwania finansowe nie są wygórowane, a przynajmniej nie stanowią najważniejszej przesłanki do szukania zatrudnienia.

Więcej…

9 Votes
 

Studia? Może zdecydujesz się na studia za granicą?

Studia za granicąZdecydowałeś się na studia i wybrałeś już kierunek? Jeżeli wahasz się nad wyborem uczelni, powinieneś zastanowić się, czy nie warto wziąć pod uwagę również zagranicznych placówek. Dlaczego? Na co możesz liczyć, jeżeli zdecydujesz się na studia za granicą?

Więcej…

9 Votes
   

W drodze na szczyt. Studia z obszaru zarządzania i marketingu

Studia - zarządzanie i merketingW czasach postępującej cyfryzacji wachlarz narzędzi dotarcia do klienta jest coraz bogatszy. Do dyspozycji jest już nie tylko prasa drukowana, radio i telewizja, ale również szeroko pojęty marketing internetowy. Coraz powszechniejsza jest także reklama na urządzenia mobilne. W jaki sposób budować długotrwałe relacje z klientem? Przy użyciu jakich metod stworzyć komunikat przemawiający do  konsumentów? Tego wszystkiego dowiesz się na studiach z zakresu zarządzania i marketingu.

Więcej…

10 Votes
 

Szerokie możliwości studiowania w Warszawie

DokumentyWarszawa jest jednym z największych ośrodków naukowych i akademickich w Polsce. Jako stolica naszego kraju dysponuje dużymi uczelniami i pozwala na kształcenie się studentów w dowolnie wybranym kierunku. W Warszawie istnieje wiele szkół publicznych i prywatnych, spośród których mogą wybierać młodzi ludzie chcący kontynuować naukę po pozytywnym zdaniu egzaminu dojrzałości, tj. matury.

Więcej…

9 Votes
   

Studia na zagranicznej uczelni - ile kosztują i jak oszczędzać w trakcie studiów?

Studia na zagranicznej uczelniNawet jeżeli dostaliśmy się na studia, za które nie musimy płacić, to i tak lata spędzone na uczelni to pasmo wydatków. Jeśli decydujemy się na studia za granicą, wydatki te jeszcze bardziej rosną - na szczęście są sposoby na to, żeby w trakcie studiów odłożyć trochę pieniędzy. Sprawdź, jak oszczędzać na studiach za granicą!

Więcej…

10 Votes
 

Energetyka - kierunek przyszłości

EnergetykaZmniejszające się zasoby paliw kopalnych zmuszają do poszukiwania alternatywnych metod produkcji energii elektrycznej. Brak inwestycji w Polską energetykę i konieczność zmian w systemie elektroenergetycznym jest powodem, dla którego warto studiować energetykę.

Podczas studiów na kierunku energetyka kandydat ma możliwość rozwinięcia swojej wiedzy z zakresu termodynamiki, mechaniki płynów, mechaniki i wytrzymałości materiałów.

Więcej…

17 Votes