Języki obce

Najtrudniejsze do przyswojenia języki - ranking subiektywny

Języki świataNie od dziś wiadomo, że nauka języków obcych do łatwych nie należy, ale trud w nią włożony zdecydowanie przynosi nam wiele korzyści. Poniżej - krótki , lekko humorystyczny ranking najtrudniejszych do opanowania języków.

Więcej…

9 Votes
 

Wybór dobrego kursu językowego

Kurs językowy

Postanowienie o rozpoczęciu nauki języka to dopiero pierwszy krok. W kolejnym powinniśmy wybrać sposób, w jaki będziemy się go uczyć. Podpowiadamy, jak wybrać dobry kurs językowy.

Profesjonalni lektorzy

Jednym z najważniejszych czynników, który powinien zostać wzięty pod uwagę podczas wyboru odpowiedniej szkoły języka francuskiego jest wykształcenie oraz przygotowanie do pracy lektorów.

Więcej…

8 Votes
   

Kursy języka angielskiego metodą Callana

Kursy języka angielskiego

Nauka języka angielskiego prowadzona jest wiele sposobów. Jedną z najpopularniejszych metod stosowaną od ponad 50 lat, jest nauka metodą Callana. Metoda ta należy do grypy metod bezpośrednich. Metody bezpośrednie prze wiele specjalistów na całym świecie uważane są za najskuteczniejszy sposób nauki angielskiego.

Więcej…

8 Votes
 

Warsztaty językowe

Warsztaty językowe

Chyba nikt z nas nie ma wątpliwości co do tego, że w dzisiejszych czasach bardzo ważna jest znajomość języków obcych i co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

Warte zaznaczenia jest przede wszystkim to, że dzięki znajomości języków obcych mamy szansę na o wiele pokaźniejsze zarobki w firmach na terenie naszego kraju. Poza tym warto jest mieć na uwadze także i to, że w przypadku wyjazdu poza granice Polski język także daje nam szansę na o wiele bardziej pokaźne zarobki.

Więcej…

8 Votes
   

Gdzie najlepiej uczyć się angielskiego? U źródła

Nauka angielskiego u źródła

Szkoły językowe prześcigają się w metodach, które mają zwiększyć efektywność procesu nauczania języka obcego. Poza zorganizowanymi zajęciami, prowadzą strony internetowe z ciekawostkami, mają w ofercie quizy i gry multimedialne, za pośrednictwem których można powtórzyć materiał z zajęć.

Organizują także kluby do rozmów w języku angielskim, ale nic nie może się równać z nauką języka w kraju, który jest jego kolebką.

Więcej…

8 Votes
 

Program do nauki języka a prawdziwy kurs

Program do nauki języków obcychOsoby, które pragną nauczyć się języka obcego, zastanawiają się, w jaki sposób nabyć tę umiejętność. Zwykle są dwie główne metody - samodzielna nauka na komputerze, a także nauka w czasie standardowego kursu z prawdziwym nauczycielem.

W pewnym sensie dwa sposoby wydają się w porządku, ale wiadomo, że trzeba wybrać jeden. Który z nich będzie najlepszy dla osoby, która nigdy nie miała styczności z wybranym językiem?

Więcej…

11 Votes
   

Jak wybrać dobrą szkołę języka angielskiego?

Dobra szkoła języka angielskiegoZnajomość języków obcych to w dzisiejszych czasach wręcz konieczność. Umiejętność porozumiewania się przynajmniej w języku angielskim przydaje się nie tylko w naszym życiu zawodowym, ale również podczas wyjazdów zagranicznych, na przykład na wakacje.

Więcej…

13 Votes
 

Kursy językowe dla firm

kursy językoweSzkolenie, delegacja, kurs językowy: pracownicy w wielu przypadkach reagują na takie polecenia szefów wręcz alergicznie.

Czy aby na pewno jest to powód do zmartwienia?

Owszem, szkolenie czy wyjazd służbowy nie zawsze są przyjemne, kojarzą się bowiem z podróżą, nocowaniem w hotelu oraz spędzeniem czasu z dala od rodziny. Kurs językowy dla firm jest już zupełnie odmienną kwestią, ponieważ zazwyczaj odbywa się w miejscu pracy lub szkole językowej, znajdującej się w tym samym mieście.

Więcej…

13 Votes