Szkolenia

Po co trenerowi trening interpersonalny?

Trening interpersonalnyPodczas treningu uczestnicy spotykają się twarzą w twarz, oddziaływają na siebie, komunikują się ze sobą i dostają informację zwrotną. Jest to miejsce, gdzie można zdjąć z siebie narzucone "maski" i pokazać swoje prawdziwe "ja".

Więcej…

5 Votes
 

Szkolenia, jako jeden z czynników motywujących pracownika

Motywujące szkolenia dla pracowników

Motywowanie pracowników leży w gestii managerów, kierowników i innych osób zarządzających zespołem ludzi - niezależnie od tego ilu pracowników liczy grupa.

Więcej…

10 Votes
   

Webinary - popularna forma zdobywania specjalistycznej wiedzy

Webinary

Ilość organizowanych webinarów przez firmy polskie nieustannie rośnie. Ich wiedza na temat tego, czym są webinary i w jakim celu mogą i są organizowane również się poszerza.

W konsekwencji tego, coraz chętniej wykorzystują to narzędzie do promocji produktów i usług oferowanych przez firmę.

Więcej…

10 Votes
 

Szkolenie zamknięte - dobre rozwiązanie dla dużych firm

Szkolenie zamknięte

Szkolenia zamknięte pozwalają na cięcie kosztów, a jednocześnie zapewniają dostosowanie się do szczegółowych potrzeb firmy. Tak w zakresie tematu szkolenia, jak i miejsca i czasu jego organizacji.

W takim szkoleniu organizowanym dla jednej firmy zazwyczaj bierze udział od kilku do kilkunastu, a nawet 30 osób.

Więcej…

10 Votes
   

Jak zostać psychoterapeutą?

PsychoterapeutaPsychoterapeuta musi znać różne podejścia terapeutyczne, psychopatologię, znać  prawa, które dotyczą psychoterapii i norm etycznych. Niezbędna jest też przynależność do psychoterapeutycznego stowarzyszenia zawodowego. Psychoterapeuci stosują różne techniki psychologiczne, aby pomóc klientom pokonać choroby  psychiczne, takie jak depresja, zaburzenie dwubiegunowe, zespół stresu pourazowego lub uzależnień i obsesje.

Więcej…

9 Votes
 

Pracujesz w dziale HR? Podnieś swoje kwalifikacje poprzez kompleksowe szkolenie kadry i płace!

Szkolenia HRSkończyłaś studia, dostałaś wymarzoną pracę w dziale Human Resources, jednak czujesz, że potrzebujesz się więcej dokształcać? I to nic dziwnego, bowiem zmieniające się przepisy czy rozwiązania prawne powodują, że utrzymanie się na rynku pracy jest niezwykle trudne.

Więcej…

9 Votes
   

Szkolenie - jakie czynniki mają wpływ na jego jakość?

SzkolenieBędąc aktywnym zawodowo codziennie odbywamy różne szkolenia mające na celu podnieść nasze kwalifikacje. Zastanawiając się nad szkoleniami zastanawiamy się, jakie szkolenie można określić mianem dobrego szkolenia i jakie czynniki mają na nie wpływ na to, że rzeczywiście ze szkolenia jesteśmy zadowoleni?

Więcej…

13 Votes
 

Jak znaleźć dobry catering?

Jak znaleźć dobry catering?Gdy chcemy urządzić konferencję, szkolenie czy przyjęcie komunijne, jedną z najważniejszych rzeczy, o której musimy pamiętać jest zadbanie o posiłki. Zaproszeni goście ten element organizacyjny z pewnością będą jakoś kojarzyć z danym wydarzeniem, w którym uczestniczyli. Dlatego jeśli chcemy wywrzeć dobre wrażenie, warto m.in. zadbać właśnie o odpowiedni catering. Tylko jak znaleźć firmę, która sprosta oczekiwaniom gości?

Więcej…

13 Votes